ІНФОРМАЦІЯ

про проведення тематичного короткострокового семінару

"Актуальні питання впровадження нового антикорупційного законодавства"

 

24 лютого 2015 року Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів було організовано та проведено тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання впровадження нового антикорупційного законодавства" для працівників Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Семінар відкрила Кононенко І.М., заступник директора Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів, яка звернула увагу присутніх на актуальність антикорупційної тематики та новації антикорупційного законодавства.

Для даної категорії слухачів було проведено тематичну зустріч на тему "Основні положення Закону України "Про очищення влади". В якості викладача у проведені навчання взяла участь Бут О.О., заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Запорізькій області. В ході семінару слухачам були надані вичерпні відповіді на їх питання та надано практичні рекомендації. Висвітлення навчального матеріалу супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Учасниками означеного навчального заходу стали 50 державних службовців.