Як оформити заяву для звільнення від плати за вивіз сміття

0 Comments

Оплата за вивіз сміття є обов'язковою для кожного мешканця. Однак є ситуації, коли можна звільнитися від цієї оплати. Для цього необхідно правильно оформити заяву, в якій вказати всі необхідні документи та фактори, що дають підстави для звільнення.

Перед тим, як розпочати оформлення заяви, потрібно вивчити всі чинні нормативні акти та правила у вашому регіоні. У кожному регіоні можуть бути свої особливості та вимоги до заяви. Тому необхідно уважно вивчити інформацію на офіційних інтернет-ресурсах або звернутися до місцевого житлово-комунального управління для отримання детальної інформації.

Під час написання заяви необхідно врахувати такі моменти. По-перше, необхідно вказати свої контактні дані, щоб органам влади було легше зв'язатися з вами для уточнення деталей. По-друге, необхідно докладно описати причину, через яку ви просите звільнити від оплати за вивіз сміття.

Важливо надати правильні документи разом із заявою. Для цього потрібно дізнатися, які документи підтверджують ваше право на звільнення від плати за вивіз сміття. Це можуть бути довідки про доходи, довідки про соціальний статус, документи, що підтверджують наявність інвалідності та інші документи, що підтверджують. Всі ці документи повинні бути додані до заяви, щоб ваші підстави для звільнення були повністю підтверджені.

ПитанняВідповіді
ТакНі
1Хочу написати заяву
2Не хочу платити за вивіз сміття
3Як написати заяву?

Як офіційно не платити за вивіз сміття?

Як не платити за вивіз сміття офіційно з 1 березня 2023 року

  1. подати заяву до керуючої компанії, вказати період відсутності у квартирі
  2. додати документи, що підтверджують факт відсутності у квартирі більше 5 календарних днів (авіаквитки, квитки на поїзд, путівки. довідку з лікарні тощо)

Чи потрібно платити за вивіз сміття, якщо не проживаєш Україна?

Чи обов'язково біженцям сплачувати рахунки, якщо у квартирі ніхто не проживає, TRAVEL РБК-Україна пояснив керуючий партнер юридичної компанії "Максим Боярчуков та Партнери" Максим Боярчуков. Комунальні платежі оплачувати необхідно, навіть якщо людина не проживає в Україніпояснює юрист.

Чи можна не платити за сміття, якщо не проживаєш?

За відсутності громадян, які постійно і тимчасово проживають у житловому приміщенні, обсяг комунальної послуги по поводженню з твердими комунальними відходами розраховується з урахуванням кількості власників такого приміщення.

Хто може не платити за комуналку під час війни?

Йдеться про борги, накопичені після початку війни. Це рішення уряду діятиме до кінця воєнного стану. Не платити за житлово-комунальні послуги можуть усі громадяни, які більше 30 днів не проживали у своїй квартирі або будинку.

Related Posts