Які спазмолітики рекомендуються при панкреатиті: список ефективних препаратів

0 Comments

Панкреатит – це запалення підшлункової залози, яке може супроводжуватися гострими болями та спазмами. Для зменшення болю та зняття спазмів лікарі можуть рекомендувати застосування спеціальних препаратів, які називаються спазмолітиками.

Спазмолітики – це група лікарських засобів, що допомагають знімати спазми гладкої мускулатури. При панкреатиті вони полегшують симптоми, такі як гострий біль у животі, нудота та блювання.

Одним із найпопулярніших спазмолітиків, які можна приймати при панкреатиті, є дротаверин. Цей препарат допомагає зняти спазми гладкої мускулатури і тим самим зменшити болючі відчуття. Дротаверин приймають внутрішньо по 40-80 мг до 4-х разів на день.

Які спазмолітики можна приймати при панкреатиті
НазваОписЗастосування
No-SpaПрепарат, що містить дротаверинСпазмолітик, що знижує тонус гладких м'язів органів травної системи.
ПапаверінАлкалоїд, що має судинорозширювальну та спазмолітичну діюЗастосовується для зняття спазму гладкої мускулатури органів шлунково-кишкового тракту
ДротаверінПрепарат, що знижує тонус гладкої мускулатуриЗастосовується для усунення спазмів внутрішніх органів

Спазмолітики при панкреатиті Іноді гострий панкреатит супроводжується болем настільки болісним, що можливий розвиток больового шоку та летальний кінець. Швидке полегшення забезпечують ін'єкційні спазмолітики (но-шпа, папаверин, платифілін).

Які знеболювальні можна пити при загостренні панкреатиту?

Лікарська терапія При загостренні хронічного панкреатиту необхідно насамперед зняти біль та диспепсичний синдром.Для усунення больового синдрому застосовують анальгетики (анальгін, баралгін та ін..), спазмолітики (папаверин, но-шпа, дротаверин та ін). Антигістамінні засоби (димедрол, супрастин та ін.)

Які ліки знімають запалення підшлункової залози?

Препарати при панкреатиті

  • Панкреатин
  • Креон
  • Мезім
  • Фестал
  • Панкреазим
  • Панзинорм
  • Креазим
  • Ерміталь

Якими ліками знеболити підшлункову залозу?

Вводяться спазмолітики, що знеболюють ліки. Для придушення вироблення ферментів, що посилюють запалення залози, призначаються контрикал, гордокс, трасилол. При сильних болях іноді призначаються засоби, що нейтралізують соляну кислоту в шлунку або знижують її кількість.

Related Posts