Як правильно оформити список використаної літератури

0 Comments

При написанні наукових, навчальних чи дослідницьких робіт не можна уникнути використання літератури. Коректна вказівка ​​використаних джерел є важливою частиною будь-якої роботи, що відображає авторство та основу дослідження.

Вказівка ​​використаної літератури дозволяє перевіряти достовірність інформації, констатувати факти та проводити подальше дослідження у зазначеному напрямку. Відсутність такої вказівки є порушенням авторських прав та може призвести до оштрафування чи позбавлення можливості публікації робіт.

Правила вказівки літератури можуть відрізнятися залежно від наукової сфери, що регламентує установи або видавця. Проте, існують стандартні правила оформлення списку літератури, які допоможуть подати читання, вивчення та використання інших авторів за вимогами. Важливо враховувати, що зазначені джерела мають бути науково значущими та відповідати тематиці та цілям роботи.

АвторНазваРік видання
Іванов І.І.Як правильно цитувати джерела2010
Петров П.П.Методика складання списку літератури2015
Сидоров А.А.Основи академічного листа2012

Як правильно вказувати використану літературу?

перелік літератури оформляється в алфавітному порядку на прізвище автора, спочатку російськомовне літературапотім іноземна, далі інтернет-сайти. На всі джерела списку літератури у тексті тез необхідне посилання, оформлене [1], де 1 – номер джерела у списку.

Як оформити перекладену книгу у списку літератури?

Перекладені книги у списку літератури оформлюються так само як і книги російськомовних авторів, але після назви вказується інформація про переклад, автор перекладу, а також про те, з якої мови книга перекладена.

Як вказати літературу з гостя?

перелік літератури за ГОСТом може складатися:

  1. в алфавітному порядку;
  2. у хронологічному порядку (у порядку опублікування книги чи документів);
  3. у систематичному порядку (за науковими напрямами);
  4. у порядку цитування (згадки у роботі).

Що входить до списку використаних джерел?

Список джерел та літератури охоплює всі джерела та літературу, якими користувався автор щодо теми. До списку обов'язково входять видання, згадані у підрядкових примітках. При складанні Списку джерел та літератури необхідно дотримуватися суворої послідовності в їх перерахуванні.

Related Posts